Nahrávám

Napiš pro vyhledání

ROZHOVOR: Tereza Korábová

Ahoj Terko, klasická otázka na začátek…co zrovna děláš?

Čauky Tome, zrovna se mazlim se psem a piju víno

Pokud vím, tak ti zima ještě úplně neskončila, ale jak ji zatím hodnotíš? Všiml jsem si, že ti do kapsy přistálo dost novejch triků!

Díky bohu, že ještě nekončí! Protože tahle sezóna je zatím naprosto skvělá. Triky nějaký přistály, ale mohlo by to být lepší.

Naučila ses něco, z čeho máš fakt radost? A co bys ještě ráda do repertoáru přidala?

Největší radost mám asi ze čtyřky ven a sedmičky, jen ty graby tam musím ještě nějak nasázet. Ráda bych už začala corkovat haha.

Hlavně na to skákání je potřeba určitě dobrýho snowparku – kam teda nejradši jezdíš?

Teď je pro mě na prvním místě Absolut Park, je to skvělý místo a jsou skvělý lidi! Ale na Česko samozřejmě nedám dopustit a konkrétně na Vítkovice.

No letos máš fakt naježděno dost..tak co nějaký závody? Táhne tě to vůbec k závodům?

Haha závody, na ty se mě ptá hodně lidí a hodně lidí čeká, že je budu jezdit. Tenhle rok jsem dala jednu zastávku na Czech Freeski Tour, kde jsem upadla v obou runech. Klasika. Na další jsem se tak trochu vykašlala, vždycky vyhrálo azuro ve Flachau. Ale příští rok bych chtěla jet na všechny tři, když to vyjde časově. Závodit mě nikdy nebavilo a ani mi to nešlo, ale vyhrát prize money by se mi hodilo.

Mimo závody a park jsi letos vyrazila několikrát i do streetu, což je u holek celkem neobvyklý. Co tě k tomu přimělo a jak tě to baví?

Baví mě to hrozně moc, rozhodně se budu snažit dostat se na ně častěji příští sezónu! Baví mě, že je to něco jinýho, že při tom posouváš hranice vlastní komfortní zóny, že si musíš všechno vymyslet a postavit sám. Přivedli mě k tomu kamarádi z Liberce, odkud pocházím, takže jsem aspoň jednou musela do ulic, když už sem za nima jezdí i Amíci. Potom, co jsem si zkusila streety, tak na streetový edity rozhodně koukám jinak a některý přestávám chápat.

Máš i něco natočenýho? Můžeme se těšit na nějakej holčičí našlapanej season edit?

To se ještě uvidí, něco natočenýho je, ale našlapaný bych to nenazvala. Jak jsi říkal, sezóna ještě nekončí, čeká nás posledních pět prosluněných dní sezóny v Absolut Parku a pak ještě ledovce, tak snad tam ještě něco dalšího nasekám.

Budeme ti rozhodně držet palce, ať to tam padá i dál a hlavně bez zranění! Ty jsi totiž o trochu známá tím, že si umíš pořádně natlouct a stejně se zvednout a jít do všeho znova..stalo se ti u lyžování i něco vážnějšího?

Musím zaťukat, že zatím nic vážného. Jen modřiny, bolavý kotníky a kocoviny. To padání mám bohužel už od mala a asi mi to zůstane navždycky, tak doufám, že mi zůstane i to zvedání. Děkuju mockrát a doufám, že se v téhle sezóně ještě uvidíme i na svahu a ne jen na pivku.

Já díky za tvůj čas! Pivko je jasný, však mě znáš..

Tags:
Autor článku - Tomáš Kroczek

Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu. Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.