Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Lukin Mikula – lyžař, fotograf, kamaraman,coach, zakladatel BigAir.cz a nepřehlédnutelná postava českého freeskiingu oprášil harddisky a každý den vydává jeden starší edit.

Pojďme se nyní podívat na první 3 edity.


Začneme sice smutnější notou a to vzpomínkou na Ričiho Jurečku, který tragicky zahynul při autonehodě. Jeho edit, ale rozhodně smutný není, naopak nám připomíná prolyžované parádní dny i chvíle, které jsme s Ričim zažili. Rest in Peace.

Druhý edit je z roku 2016 a v hlavní roli se představí Fanda Hořejší.
Fanda strávil s Lukinem zimu ve švýcarském Laaxu a konec sezóny se rozhodli okořenit výletem do USA, konkrétně do legendárního Mammothu.

Třetí edit je opravdová perlička. Vojta Břeský je stylař a jeden z nejlepších českých freeskierů. Ne každý si ho však pamatuje z roku 2013, kdy byl Vojta ještě prcek. Je hodně vtipné vidět Vojtu na videu takhle malého a zároveň to porovnat s aktuálním editem SLVSH, kde se Vojta utkal s vítězem Olympiády z roku 2014 Jossem Christensenem.

Zmiňovaný SLVSH edit najdeš zde ⬇️

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.