Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Chceš se na něco zeptat? Rád bys s naším portálem spolupracoval? Máš super nápad na článek? Nebo nám prostě chceš jen něco napsat?

Určitě se ozvi! Většinu dotazů prosím směřuj na jsem@freeskier.cz nebo na ondra@freeskier.cz.

Petr Křivánek – zakladatel a hlavní boss

Ondra Beneš – šéfredaktor

OBJEDNÁVKY Z E-SHOPU JE MOŽNÉ VYZDVEDNOUT VE VÝDEJNÍM OKÉNKU PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ.
JAKMILE SE ROZVOLNÍ OPATŘENÍ VLÁDY, OPĚT OTEVŘEME PRODEJNU VE STANDARDNÍM REŽIMU.

Prodejnu Freeskier.cz najdeš na adrese Plzeňská 338, Praha – Řepy.

prodejna-1024x419

Mapa:

Prodejna Freeskier - mapa

REDAKTOŘI:

Tomáš Kroczek
Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu.
Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!

Bára Nováková
Pocházím z Prahy a většina z Vás mě nejspíš zná jako jednu z mála holek pohybujících se na domácí scéně. Freeskiing mi v posledních letech utvářel život a ráda bych tu ostatním předala některé ze svých zkušeností, rad a názorů.

Matěj Hrabačka
Krušnohorec srdcem i duší . Lyžování je takový můj styl žití. Díky tomu jsem poznal plno skvělých freeskierů a freeriderů. Tady vám čas od času dám pár rad a třeba i nějakou tu inspiraci.

Pavel Pleskač
V první řadě je slušnost se představit. Jmenuju se Pavel Pleskač, pocházím ze severočeského Žatce a nejblíže to mám do Krušných hor. Lyžování mě spoustu naučilo a ovlivňuje můj život. Pokusím se ti zde předat zkušenost, inspiraci, nebo jen náhled do světa freeskingu, jak ho vidím já.

Milan Formánek
Jsem původem z Prahy, ale abych to měl blíž horám, přestěhoval jsem se do Skalistých hor v Coloradu. Za svoje domácí středisko považuji Keystone a jeho snowpark A51. Když zrovna nejsem na svahu, věnuji se naplno studiu informatiky a elektrotechniky na CU Boulder.

Matěj Hladík
Freeskiingu se věnuji pátým rokem. Za těch pár let jsem se seznámil s obrovským množstvím skvělých riderů a je třeba říci, že mi freeskiing otevřel nový pohled na svět. I proto jsem se rozhodl podílet se na webu Freeskier.cz, abych vám čtenářům mohl předat část svého nadšení a lásky k lyžování.

“Bav se lyžováním”