Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Cruise’n’Roll – Daniel Hanka


Daniel Hanka se už dal do kupy po operaci kolene a společně s tím vystřelil i svůj nový projekt Cruise’n’Roll – evropský freeski videoblog okořeněný rock’n’rollem a pořádnou americkou V8 károu!


Dan si pořídil Buick Wildcat z roku 1968, přibral k sobě kameramana a společně začali natáčet videoblogy. Zatím jsou online 3 díly, které si můžeš pustit hned teď.

V prvním díle se mrkneme do Danova homeresortu – Deštné v Orlických horách. Dan se teprve zahřívá po operaci kolena, ale i tak jsou ve videu vidět svěží tríčky. Jo a celý videoblog je v angličtině, takže je čas trošku oprášit language.V druhé epozidě se vrhneme na závodění a to hned do ulic Bad Gasteinu na Red Bull Playstreets. Tuhle zkušenost Danovi úplně nezávidíme. Účastnit se takového závodu je pocta a atmosféra na místě je úžasná. Ale pustit se do uzounké zledovatělé trati, kde je jedna překážka za druhou a raily mají cca 1,5 metru na výšku už chce pořádný koule.A jako čertsvou novinku tu máme i třetí díl. Pojď se na něj hned mrknout a nezapomeň sledovat Danův Youtube kanál, ať ti neuniknou ani další epizody.


Kamera:
Erwan Lier
Lucas Kuehn


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek
Další článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.