Nahrávám

Napiš pro vyhledání


Sníh taje, sluníčko svítí, a tak je načase uspořádat velký posezónní výprodej lyží, kterým na léto uzavřeme prodejnu Freeskier.cz.KDY: Středa 27. 3. 2019 od 15:00 do 19:00
Bude to zároveň i poslední den v této sezónně, kdy bude prodejna otevřena. Na léto zavřeme a otevírat budeme opět až na podzim.CO: Výprodej nových i použitých freestyle, freeride, all-mountain a skialp lyží. V nabíce budou i freestylové nebo teleskopické hůlky, vázání, lyžařské boty, trička, kšiltovky, čepice, šátky a mnoho dalšího.KDE: V prodejně Freeskier.cz na adrese Plzeňská 338, Praha – Řepy.
Pokud počasí dovolí, vytáhneme lyže i před prodejnu.

PROČ: Nejnižší ceny a víc než 100 párů nových a použitých lyží.
Pokud zrovna nemáš v plánu nic kupovat, zastav se alespoň kouknout na lyže a pokecat. Zdarma si budeš moct dát kávu, pivo nebo ochutnat náš Freeskier energy drink.


Aktuální informace o akci najdeš také na Facebook události.Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.