Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Freeski a snowboard akce SHRED VACATION hlasí třetí ročník a opět to bude divoký!

K2 snowpark FreestyleArea Vítkovice čeká vrchol shredácké sezóny. Víkend plný adrenalinu, netradičních překážek, bohatého doprovodného programu a divokých večírků v párty stanu přiláká opět českou freeski – snowboard špičku i šírokou veřejnost. To vše o víkendu 22. – 24. 3. 2019.Na co se mohou návštěvníci těšit:


100% FREESKI & SNOWBOARD EVENT: 

Akce Shred Vacation je určena pro obě zimní komunity tak, aby si užili jeden z posledních eventů letošní zimy a potkali se v jednom z nejlepších snowparku CZ. 


SPECIAL SHRED PLAZA:

Pouze pro tento event se tradiční Vítkovický K2 snowpark změní na speciální shred plazu plnou jedinečných a netradičních překážek. Vznikne zde mnoho bouliček, bazenků, skoků, kreativních railů a mnoho dalšího. Formát tohoto setupu je určen pro úplné začátečníky i ostřílené shreďáky. 


Contests & Night session:

Po celý víkend budou ve snowparku probíhat doprovodné SNB – FREESKI contesty. Riders se budou moci hecnout do nových tricků a odnést si věcné ceny od partnerů akce.

Pro zkušenejší zabijáky je na sobotní večer plánovaná NIGHT SESSION, která se pojede na nasvícených překážkách o 6000 kč formou CASH FOR TRICKS (akce otevřena opět pro obě kategorie SNB – FREESKI). 


Photo & Video shooting:

Po celý víkend se bude na svahu pohybovat několik fotografů a kameramanů, kterí budou k dispozici všem. A kdo si nepřinese fotku z kopce, může vše napravit na večerním mejdanu.


Párty ALL day, ALL night long:

Co by to bylo za SNB – FREESKI akci bez pořádnýho mejdanu! Pro oba večery je připraven na horním parkovišti Excelent párty stan, ve kterém místo stage bude zaparkován Redbull Saurus, ze které nám zahrají ti nejpovolanejší Jagermeister top DJ’s – AKVAMEN & FORREST PINE + čekejme také jedno speciální Live vystoupení. O doprovodnou hudbu a Apres-Ski samozřejmě nebude nouze ani po celý víkend ve snowparku. 


Toto je ve zkratce pozvánka na letošní třetí ročník akce SHRED VACATION 2019! Neseď doma na zadku, vidíme se na horách. A nezapomeň, celá akce je ve vidláckém REDNECK stylu. Nasaď kníra, vem lacláče, slámu za uši a vidíme se tu!

Pro detailní informace o akci sleduj především facebook fanpage SHRED VACATION nebo na facebook Freestylearea.eu.


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.