Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Výsledky z Czech Freeski Tour – Matylda

Na konci letních prázdnin, v neděli 28. 8. 2022, proběhla v Jumparku na Matyldě 1. zastávka CZECH FREESKI TOUR v disciplíně BIG AIR. I když to tak ze začátku nevypadalo, nakonec se podařilo zajistit i dobré počasí namísto slibovaného deště. Mrkni na krátký report, fotky i kompletní výsledky👇.

Zúčastnili se závodníci všech věkových kategorií od těch nejmladších až po ty nejstarší a nejzkušenější.

Ženskou kategorii ovládla domácí Terka Nečasová před Adélou Krčálovou a Wandou Švancer. Wanda, která v závodě obsadila krásné 3. místo, vyhrála i BEST TRICK. Holky skákaly rotace na obě strany až o 720 stupnů a misty flipy.

Dětskou kategorii do 14 let včetně ovládl krkonošský Jakub Koula. Na 2. místě skončil Lukáš Peterka a 3. pozici bral Damian Kiszka. Všichni kluci předvedli krásné, technicky náročné skoky jako například cork 900 s tailgrabem/mutem, rotace ze switche, nebo např. cork 720 na nepřirozenou stranu.

V kategorii mužů dle předpokladů dominoval Štěpán Hudeček. Na 2.místě se umístil Petr Muller a na 3. místě další z rodiny Kiszkových a to Eliasz Kiszka. Oba kluci jsou v této kategorii první sezónu a dokázali si poradit se staršími a mnohem zkušenějšími závodníky! V této kategorii nebyla nouze o doublecorky 1080/1260 popředu i ze switche.

Kompletní výsledky s přesným bodovým ohodnocením najdeš níže.

Koukni i na náš Facebook a Instagram, kde najdeš další fotky a video z této akce.

Těšíme se na pokračování CZECH FREESKI TOUR v zimní sezoně!