Nahrávám

Napiš pro vyhledání

​Do redakce nám přišla pozvánka na 2 termíny letního freeski campu, který se koná na skoku do vody v Železné Rudě. Loni jsme měli možnost se na campu alespoň na den zastavit a stálo to za to. Šumavská příroda, pohodová atmosféra a nové triky pod vedením Šimona Bartíka a Maria Skály… návštěvu tohoto freeski campu můžeme určitě doporučit!

Doražte na letní freeski campy zkusit nové triky do vody, poznat fajn kamarády a nasát pohodovou atmosféru skákání pod vedením českého reprezentanta Šimona Bartíka a olympionika Maria Skály za podpory Snowpanicu, Armady, Big Shock! a Dakine. Budou se konat v Železné Rudě na Harakiri Water Jumpu – lyžařském skoku do vody. Campy jsou určené pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. 

Kdy:
1. Camp
23. – 26. července 

2. Camp
13. – 16. srpna 
(příjezd čtvrtek ráno, odjezd neděle odpoledne)

Kolik: 4900 Kč

Cena zahrnuje 4 dny skákání do vody, na trampolíně a další aktivity pod dohledem trenérů, ubytování 3 noci s plnou penzí, každodenní videokoučink, profesionální foto a video výstupy, ceny od sponzorů.. Dopravu si každý zajišťuje sám, možnost domluvit spolujízdu.

Partneři kempu: Snowpanic, Armada, Dakine, BigShock
Každý kemper si odveze cenu, ceníme progres a chuť se zlepšovat:)

Kde: Železná Ruda na Šumavě
Harakiri Water Jump: www.harakirigang.cz
Penzion Diana: www.penzion-zeleznaruda.cz (ubytování s plnou penzí cca 1km od skoku přímo v Železné Rudě)

Vybavení: Lyže (klidně starší a nemusí být nutně freestylové), helma, lyžáky, vesta a neopren. Je i možnost zapůjčení vybavení přímo v areálu Harakiri Water Jumpu.

Přihlášení:
simonbartik@email.cz
instagram: simon_bartik
+420 722964589 

FB Událost

Snowpanic Shop www.snowpanic.cz
Armada Skis www.misfit.cz
Dakine www.dakine.com
Big Shock www.bigshock.cz

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Další článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.