Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Snowpanic Freeski Camp se Šimbou a Mariem

Deštné v Orlických horách má tuto sezónu nabitý program. Po vydařeném závodu Czech Freeski Tour se tam tento víkend (23. 2.) chystá Evropský pohár ve slopestylu s mnoha zahraničními účastníky. A hned ten následující víkend (2. 3.) tu máme pozvánku na pohodový FREESKI CAMP se Šimonem Bartíkem a Mariem Skálou.

Chceš zkusit nové triky, poznat partu fajn lidí, vyhrát plno cen od sponzorů a jezdit pod dohledem Šimona Bartíka a Marka Skály? To vše zažiješ na Snowpanic campu již příští víkend.

Kdy: 1. – 3. 3. – sraz v pátek ráno u vleku, konec v neděli odpoledne po ježdění

Kde: Deštné v Orlických Horách

Kolik: 5500 kč

Cena zahrnuje 3 dny ježdění ve snowparku pod dohledem trenérů, ubytování 2 noci s polopenzí, videokoučink, foto a video výstupy a ceny od sponzorů. Dopravu si každý zajišťuje sám, možnost domluvit spolujízdu.

Po dohodě se lze účastnit i bez celkového balíčku, za 1200 na den bez skipasu.

Pro koho to je: Pro naprosté začátečníky i zkušené lyžníky.

Věcné Ceny: Kempeři se můžou těšit na lyžařské věci od Snowpanicu, Armada Skis, Saga Outerwear, Dakine, telefon od Honoru a energii od Bigshocku, dostane se na všechny:)

Kde: Deštné v Orlických Horách, ubytování: Chata Radost (s polopenzí)

Přihlášení:
simonbartik@email.cz nebo na 722964589


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.