Nahrávám

Napiš pro vyhledání


FIS Evropský pohár – Pomyslný vrchol závodní sezóny se odehraje již tuto sobotu v Deštném! Přínášíme oficiální info od pořadatele:Po roce se do ČR opět vrací závod FIS Evropského poháru ve freeski slopestyle. Po úspěšných minulých ročnících jsme od mezinárodní lyžařské federace FIS dostali opět důvěru a můžeme tuto akci v ČR znovu uspořádat v sobotu 23. 2. 2019. Českým riderům a riderkám tak chceme dát možnost startovat v domácích podmínkám a zároveň jim dopřát konkurenci zahraničních závodníků.

Letošní zastávka FIS Evropského poháru O’Neill Europa Cup 2019 se pojede premiérově v oblíbeném resortu Deštné v Orlických horách, kde vyroste snowpark v Čechách nevídaných rozměrů, abychom mohli přivítat evropskou freeski špičku a nabídnout tak divákům skvělou podívanou.Doraž v sobotu 23. 2. fandit přímo na svah. Svou účast můžeš potvrdit i přímo na facebooku.


Časový harmonogram:

10:00 – 12:15 kvalifikace

13:15 – 14:15 finále

15:00 vyhlášení výsledků

Více informací najdeš na Czechfreeskitour.cz


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.