Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Finská partička Real Skifi přichází s další epizodou svých originálních freeski videí. To, co v těhle editech převádějí na lyžích se těžko popisuje. Zejména i kvůli tomu, že spousta triků nemá ani žádný oficiální název. Nebudeme tedy zdržovat, rovnou se koukni na video a určitě vydrž až do konce!

After releasing “Real Skifi Episode 17” in 2017 we put the original format on a break. Since then we’ve produced more than a dozen videos with varying concepts and names. Now, three years later we decided it’s time to bring back the old and well-rested format. Here is “Episode 18” – four and a half minutes of pure Real Skifi street skiing action. Skiing: Juho Kilkki, Ilkka Hannula Filming: Janne Korpela, Anton Geier Location: Jyväskylä, Finland Music: The Big Let Down ft. Erik Fernholm – Wanna Run Away with You

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.