Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Eric Pollard zakládá novou značku Season Eqpt.

Eric Pollard po úctyhodných jednadvaceti letech opustil legendární LINE skis. Tam za tu dobu stihl graficky vytvořit neuvěřitelných 48 pro-modelů lyží.

Eric Pollard u LINE ski používal dost barev. S tím u Season Eqpt končí.

Jen chvilku poté, co oznámil svůj odchod z LINE skis, oznámil společně se snowboardistou Austinem Smithem, že založili vlastní značku lyží a prken Season eqpt. Kluci se vydali úplně jinou cestou než ostatní. Přestala je bavit pestrobarevnost, která byla u všech značek k vidění.

Černá a jen černá. Nic víc, nic míň.

Hodně se zaměřili také na udržitelnost. Rádi by zákazníky naučili, že není nutné si každý rok kupovat nejnovější model lyží jen na základě grafiky. Někteří by mohli argumentovat, že tento marketingový přístup není nejvýhodnější. Ono říkat lidem, aby si nechali lyže a prkna co nejdéle, je doslova opačná strategie většiny značek. Ovšem dvoum investorům se jejich vize zalíbila a pomohli Season eqpt. odlepit se od země. Jedna z nich je švýcarská skupina Nidecker Group a tou druhou je společnost Evo, která nabízí internetový obchod a kamenné prodejny v Denveru, Salt Lake City, Portlandu, Seattlu a Whistleru.

Kompletní sestava Season Eqpt

Season eqpt. lyže stojí 699$ s tím, že v našich končinách tato značka nebude mít zastoupení. Škoda, určitě by se pár nadšenců našlo.

My můžeme klukům jen popřát mnoho zdaru a plno spokojených zákazníků.

Tags:
Autor článku - Matěj Hrabačka

Krušnohorec srdcem i duší . Lyžování je takový můj styl žití. Díky tomu jsem poznal plno skvělých freeskierů a freeriderů. Tady vám čas od času dám pár rad a třeba i nějakou tu inspiraci.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.