Nahrávám

Napiš pro vyhledání

V roce 2008 vyjela z tisku první česká kniha o freeskiingu nazvaná Freeskiing Newschool lyžování, za kterou stál Jirka Volák a Lukin Mikula. Svět se ale rychle mění, freeskiing je progresivní sport a 15 let je dlouhá doba. Takže nastal čas přijít s aktualizovanou verzí knihy Freeskiing 2.0 Snowpark manual.

původní vs. nové vydání

Za novou knihou stojí již jen první z dvojice autorů Jirka Volák, který aktualizoval texty, knihu o něco rozšířil a kompletně přepracoval fotografie. Freeskiing 2.0 je komplexní průvodce zejména freestylovým lyžováním ve snowparku. Nabízí však i celkový náhled do světa freeskiingu. Začínajícímu i pokročilejšímu freeskierovi pomáhá zorientovat se v disciplínách, překážkách, tricích, nebo třeba i vybavení.

Celá kniha je doplněna spoustou fotografií, které lépe vystihují podstatu freeskiingu a pomáhají k pochopení názvosloví triků. Ať už si chceš knihu číst z pohodlí gauče, nebo ji vytáhnout na svah a rovnou se podle ní učit triky, můžeme ti ji s nejlepším svědomím vřele doporučit. Věříme, že kniha Freeskiing 2.0 Snowpark manual potěší mladou krev i ostřílené lyžaře. Kniha je k dostání samozřejmě na našem e-shopu i v kamenné prodejně a dále například také na Knihy Dobrovský nebo přímo u vydavatelství Grada.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.