Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartuje už v sobotu 21. května na pražské náplavce. Hned od rána rozpumpují návštěvníkům adrenalin exhibicemi zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku v podobě mistrovství ČR v Miniramp na pontonu uprostřed Vltavy. A co víc? COOLIFE FEST budou celý den provázet zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda, který se postupně prolne do afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou – to celé na břehu Vltavy. Akci pořádá primácká agentura Solootions a je pro všechny návštěvníky zdarma.

photo: Lukas Neasi

V sobotu 21. května nabídne pražská náplavka třetí ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST. Na návštěvníky čeká doslova dechberoucí program v čele s exhibicemi reprezentantů a legend freeskiingu a snowboardingu, jako jsou Marek Skála, Vojta Břeský, Radek Palkoska nebo Jan Febr, kteří předvedou své triky na ještě větších skocích, než v uplynulých ročnících. Chybět nebude exhibice Highjump a Swoop Freestyle Show nejlepších českých skydiverů, mistra ČR Petra Civína ve Flyboard Show, ani banda šílenců bez pudu sebezáchovy kolem Malyow Silvera – surfařů na motorovém surfu. 

Exhibice si diváci mohou užít od 11:00 v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce. Celou akci mohou fanoušci sledovat také na sociálních sítích prostřednictvím živého streamu. Aktuální informace jsou kromě Freeskier.cz k dispozici na Facebook Prima COOL a Coolife.cz

FB událost

Info pro jezdce: Kapacita je omezená. Skok je jen pro pozvané jezdce a bez přechozí domluvy si nezaskáčeš. Pokud si však na skok troufáš a chtěl by sis skočit, napiš nám na jsem@freeskier.cz a my se ti pokusíme skákací místo zajistit.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.