Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Výprodej ve Freeskier prodejně🎿

Na středu a čtvrtek (26.–27. 4.) jsme pro vás připravili posezónní výprodej v naší pražské prodejně.

Co konkrétně ve výprodeji bude? Vše, co máme skladem!

Na nové i použité lyže jsme nasadili speciální výprodejové ceny.
použité lyže od 1 999 Kč
nové lyže od 4 999 Kč

Stejně tak máme akční ceny i na použité lyžařské a skialpové boty a také 5 typů vázání (z toho 3 freestylová, 1 rámové a 1 pinové vázání).

Na oblečení značek Line, Level 1, Majesty a Freeskier bude sleva 30 % a na vše ostatní ti dáme 15% slevu. Ať už si tedy vybereš teleskopické hůlky, skialpinistické vázání, stoupací pásy, helmu, rukavice, sluneční brýle, vosk nebo cokoliv dalšího, dostaneš od nás alespoň 15% slevu a to již ze zlevněných cen.

K dispozici bude navíc i servis. Takže si s sebou klidně vezmi svoje lyže na jarní údržbu, nebo lyžařskou botu, ať ti můžeme vázání na nově zakoupené lyže rovnou navrtat.
(délka servisu dle domluvy – nedokážeme zaručit servis lyží a montáž vázání na počkání).

Kdy:
středa 26. 4. 2023 13:00–19:00
čtvrtek 27. 4. 2023 13:00–19:00

Způsob platby:
hotově i kartou

Kde:
Plzeňská 435/338, Praha–Řepy

Parkování:
Výprodej se uskuteční v prodejně i na parkovišti před prodejnou. K parkování vozidel tedy prosím využijte parkoviště P2 před prodejnou Happy Sport, či vrchní parkoviště P3 a parkování na ulici Drahoňovského P4 (vše zdarma). Z parkoviště P3 a P4 se sejde pěšky po schodech podél budovy Happy Sport, poté se dáš doleva, sejdeš ještě jedny kratší schody a již budeš přímo v centru výprodeje před prodejnou Freeskier.


Další informace najdeš také na FB události.

Výprodej bude probíhat i online. Na e-shopu najdeš většinu nabízených produktů za zlevněné ceny, ale pozor, hlavní výprodej bude v prodejně. Při objednání přes e-shop nedokážeme garantovat dostupnost zboží – zákazníci na výprodeji v kamenné prodejně budou mít přednost.

Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.