Nahrávám

Napiš pro vyhledání


Letní freeski campy pod vedením českého reprezentanta Šimona Bartíka a olympionika Maria Skály za podpory Snowpanicu a dalších partnerů se budou konat v Železné Rudě na Harakiri Water Jumpu – lyžařském skoku do vody. Campy jsou určené pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií a navazují na zimní a loňský letní kemp, ze kterého můžete vidět video tady:  
1. Camp: 25. – 28. července

2. Camp: 15. – 18. srpna


Kolik: 4900 Kč

Cena zahrnuje 4 dny skákání do vody, na trampolíně a další aktivity pod dohledem trenérů, ubytování 3 noci s plnou penzí, každodenní videokoučink, profesionální foto a video výstupy, ceny od sponzorů. Dopravu si každý zajišťuje sám, možnost domluvit spolujízdu.


Partneři kempu: Ceny pro kempery jsou samozřejmostí, děkujeme za ně Snowpanicu, Armadě, Saga Outerwear, Dakine, energie od BigShock! Na každého kempera se dostane:)


Kde: Železná Ruda na Šumavě

Harakiri Water Jump: https://www.harakirigang.cz

Penzion Diana: https://www.penzion-zeleznaruda.cz/ (ubytování s plnou penzí cca 1km od skoku přímo v Železné Rudě)


Vybavení: Lyže (klidně starší a nemusí být nutně freestylové), helma, lyžáky, vesta, neopren, popřípadě hůlky. Je i možnost zapůjčení vybavení přímo v areálu Harakiri Water Jumpu.


Přihlášení:

simonbartik@email.cz

instagram: @simon_bartik

+420722964589


Partneři:

Snowpanic Shop www.snowpanic.cz

Armada Skis https://www.misfit.cz

Saga Outerwear www.sagaouterwear.com

Big Shock https://bigshock.cz

Dakine


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.