Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Rip Curl Premiere Night Prague 2019

Již tento pátek proběhne premiéra 3 filmů, kterou pořádá české zastoupení firmy Rip Curl!
Půjde o freeridové video od snowboarďáka Emiliena Badoux, následovat bude zajímavý freeski mladíček Vincent Mahavaro a na závěr si dáme surfing v podání Mick Fanning a Mason Ho.

Tuhle akci si nenech ujít, již TENTO PÁTEK 6. 12. od 20:00!Rip Curl Premiere Night Prague 2019 opět přinese unikátní kombinaci hor a oceánu:

Legendární surfová a horská značka Rip Curl bude v pátek 6. prosince 2019 hostit v pražské Klubovně 2. patro premiérový večer, během kterého proběhne projekce tří nových krátkých filmů, které vznikly v prostředí, které je značce nejbližší – v horách a u oceánu.

„Všechny 3 krátké filmy dobře zapadají do programu celého večera, který je kromě projekce i o dalších aktivitách, zábavě na baru a samozřejmě party…“ uvedl zástupce firmy Rip Curl
v České republice Jan Truhelka.

O jaké filmy jde?

Těšit se můžete na českou premiéru videa od Emiliena Badoux „20 years with Rip Curl“, ve kterém se s hlavním aktérem podíváme po prudkých freeridových svazích.

Dále uvidíme video mladého freeskiera Vincenta Maharavo s názvem „Dad And I“.

V neposlední řadě si dáme surfovou epizodu ze série Rip Curl The Search s Mickem Fanningem a Masonem Ho.

Kdy a kde akce proběhne?
Vstup na premiérový večer bude do Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1) od 20:00. Projekce filmů odstartuje ve 22:30. Doplňkový program poběží po celou dobu akce. Vyhlášení tomboly proběhne o půlnoci. Stejně tak i start afterparty.

Co se bude na akci dále dít?
Kromě projekce filmů se můžou návštěvníci těšit na Red Bull Saurus auto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou 2. patro a prvních 50 návštěvníků navíc hned po vstupu obdrží dárek v podobě custom kšiltovky od Rip Curl, kterou si budou moct sami nadesignovat. Dále bude pro všechny příchozí připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svůj balanc na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v soutěži věcné ceny. Každý se bude moct nechat vyfotit od hostesek na Instax a odnést si tak vzpomínku z akce. Během večera proběhne i vědomostní kvíz od partnera akce SURFR. Proběhne také tradiční tombola o oblečení značky Rip Curl a další věci od partnerů akce. S úderem půlnoci pak odstartuje afterparty DJ Akvamen.

Více informací:

Facebooková událost akce
Facebooková stránka českého zastoupení firmy Rip Curl
Instagram profil českého zastoupení firmy Rip Curl

Partneři akce:

Tornadoshop.cz, Red Bull, Woodboards, Fuji Instax, Czech Surfers, Pražskej serfovej klub, Surf Arena, Fuji Instax, Jägermeister.

Mediální partneři:

Freeride.cz, SURFR, Boardmag.cz, Freeskier.cz, Prima COOL, Rádio Spin.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.