Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Neibo – Nová značka slunečních brýlí

Na trhu se objevila nová česká značka slunečních brýlí NEIBO, která zaujme přiznivou cenou a dobrou kvalitou. Aktuálně nabízejí 22 různých variant brýlí, všechny s polarizovanými skly.

My jsme se rozhodli zařadit Neibo i do našeho eshopu a zároveň s tím jsme vyzpovídali zakladatele této značky.

Všechny sluneční brýle Neibo si můžeš prohlédnout na Freeskier eshopu.

Tak kluci, pro začátek. Odkud jste?

Ahoj jsme Marek a Dan a jsme z Prahy.

Co děláte, v čem podnikáte?

Rozhodli jsme se vyrábět sluneční brýle, které budou splňovat naše představy zejména co se týče kvality a ceny.

Jak jste přišli zrovna na sluneční brýle?

Oba máme rádi módu a sport, ale hlavně oba si ujíždíme na doplňkách jako jsou právě sluneční brýle nebo hodinky. Probém je, že brýle, co se nám líbí a splňují naše požadavky jsou drahé. Znáte to člověk je občas člověk ztratí, zničí, odře atd. Nápad o vlastních brýlích máme v hlavě už dlouho a tak jsme konečně sebrali odvahu a rozleji to :).

Pro koho tedy Neibo je?

No vlastně pro všechny :). Tak samozřejmě, že asi nejvíc vzbudíme zájem mezi mladší generací, ale snažili jsme se nadesignovat brýle tak, aby se líbily i pánům a dámám ve středním věku. 😀 Zároveň jsme chtěli docílit toho, aby se daly nosit jak k džínům a triku do města tak i na lyže, kolo, pláž, ale i třeba k obleku, když je jednou za čas potřeba :). Některé modely jsou trochu extravagantnější a k obleku se úplně nehodí, ale naším cílem je aby si vybral skoro každý 🙂

Jaké požíváte materiály?

Všechny naše brýle mají polarizační skla. Polarizační skla eliminují nepříjemné odlesky, zajišťují přirozenější kontrast barev a tím ulevují očím. Pro nás to byla jednoznačná volba, aby je měly všechny naše modely. Na rámečky brýlí používáme převážně materiál zvaný TR90. Podle nás je skvělou volbou, protože je extrémně lehký, vysoce odolný a pružný. Brýle jsou díky tomu velmi lehké, což oceníte při sportu i celodenním nošení. Ještě letos přijde nový model, který bude mít rámečky z acetátu. Acetát je prémiový materiál vyráběný z acetátu celulózy neboli bavlny, vyznačuje se krásnými barvami, lehkostí a vysokou odolností. Nepoškozuje životní prostředí protože je vyráběn z plně obnovitelných zdrojů a díky tomu je hypoalergenní.

Proč #CASNAZMENU?

Odpovědi na tuto otázku jsou vlastně dvě, protože to pro nás má dvojí význam. Zaprvé jsme se už dlouho chtěli pustit do nějakého svého projektu a už uzrál čas na změnu:). Zadruhé bysme rádi docílili toho, že si lidi přestanou kupovat brýle v tržnici, na benzínce apod., boty od vietnamců už se taky dlouho nenosí, tak je čas začít nosit i kvalitní brýle, přece jen oči máme jen jedny :).

Spolupracujete s někým?

Tady bysme určitě zmínili kluky z EWOK studia. Jsou fakt šikovný, designovali nám krabičky a pomáhaj nám s grafikou na webu, reklamou atd. Taky jsme právě začli spolupracovat s FMX jezdcem Martinem Šebestou a další spolupráci se určitě nebráníme. Tak třeba se po přečtení článku ozve i někdo nadanej z Freeskier komunity :).

Co máte v plánu do budoucna?

Do budoucna máme určitě v plánu začít vyrábět brýle na lyže a prkno. A dál se nechte překvapit, určitě pro vás ještě něco vymyslíme 🙂

Závěrem bychom chtěli poděkovat Freeskier.cz za rozhovor, máme radost ze spolupráce s Freeskierem, protože jsme taky freeskieři :).

Všechny sluneční brýle NEIBO můžeš nově koupit na Freeskier eshopu.

Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.