Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Do prodejny Freeskier.cz hledáme prodavače na brigádu i dlouhodobý úvazek.

Adresa prodejny: Plzeňská 435/338, Praha – Řepy
Otevírací hodiny: od 1. listopadu do 31. března každý všední den 13:00 – 18:00

Koho hledáme:
Spolehlivého, dochvilného pracovníka, který má rád lyžování (ideálně freestyle/freeride/skialp) a rozumí si s lidmi i počítačem.

Náplň práce:
– příprava e-shopových objednávek
– prodej lyžařského vybavení v prodejně
– inventura zboží

Nabízíme:
Kromě výplaty budeš mít možnost zdarma si půjčit jednotlivé lyže, nabídneme ti slevy na veškerý nás sortiment a umíme sehnat i permice na hory a další lyžařské benefity.

Pro koho je tato práce vhodná:
Pro nadšence, který se chce pohybovat mezi lyžemi a chce pracovat v pohodovém prostředí.

Pokud tě nabídka práce zaujala, napiš nám mail na ondra@freeskier.cz.
Do e-mailu nezapomeň přidat základní informace o sobě a také, kolik dní v týdnu bys mohl pracovat (jestli hledáš práci na plný úvazek, nebo studuješ a můžeš pracovat třeba jen jeden den v týdnu).

Freeskier team je malý a práce je hodně. Kromě prodejny máme i e-shop, online magazín, podporujeme většinu závodů v ČR, pořádáme vlastní akce, máme team jezdců a veškerý obsah sdílíme také na sociálních sítích. Pokud tě zrovna tento inzerát nenadchl, ale rád by ses i přes to podílel na Freeskier.cz, neváhej nám napsat na ondra@freeskier.cz.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.