Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Již příští středu 3. 10. 2018 tě jako hlavní partner akce zveme na premiéru freeski filmů na loď Altenburg v Praze Holešovicích.

 

Těšit se můžeš na 3 freeski filmy (plus jedno překvapení) a také bohatou tombolu s cenami od Freeskier.cz, Armada Skis CZ a Snowpanic.cz – Freeski & longboard shop.

 

Program akce:
17:30 otevření venkovního baru (v případě dobrého počasí)
20:30 otevření lodi
21:30 promítání filmů
22:30 vyhlášení tomboly
22:40 – ??:?? party s djs

Vstupné: dobrovolné

Tombola: 50Kč za jeden lístek

Večerem vás bude provázet legenda freeski scény Maty Vránek.

Facebook událost

 

Představení jednotlivých filmů:

Jestli tě baví freeskiing ve všech jeho podobách, tak je tohle večer právě pro tebe. Přinášíme premiéru tří krátkých filmů, kdy každý z nich ukáže jinou podobu tohoto rozmanitého sportu – uvidíš prašan v Kanadě, ježdění v ulicích našich měst a triky v amerických snowparcích.

 

FREE WILL
Projekt Kuby Piňose, který poslední zimy tráví v Revelstoke v Britské Kolumbii. Přináší trochu jiný pohled na lyžování, kdy jedinou možností, jak se dostat nahoru, jsou vaše nohy, a tím se ti otvírá nekonečně možností, jak kopec sjet. Kromě Kuby se ve filmu objevují česká jména jako Jakub Steklý nebo Jonáš Kobr spolu s dalšími zahraničními jezdci.
Trailer

 

SPEKTRUM
České streetové ski/snowboard video ze severu Čech, kdy parta kluků najezdí stovky kilometrů kolem svých domovů, aby našli cokoliv, po čem se dá jezdit. Hodně pádů, ale hlavně kvanta zábavy. To je to, co během natáčení zažili. Ve filmu se objeví Vít Zárybnický, Matěj Slavík, Tomáš Kroczek, Honza Balcar, MIchal Klápště a Kart Man.
Trailer

 

SLAV IN AMERICA
Šimon Bartík a jeho jarní mise po snowparcích spojených států. Obsahuje záběry z natáčení s prestižní Level 1 Productions v Coloradu či Kalifornského Mammothu.

 

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Další článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.