Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Výrobce lyží Faction je proslulý svými edity. To je poměrně známá věc. Pod svým YouTube účtem The Faction Collective vydává spoustu skvělých videí z freeridu i parku. Některé z nich dokonce pomáhal natáčit i český kameraman Martin Bernad (např. This is Home – Rough Cut: Verbier) a Daniel Hanka je naopak poměrně častou postavou před kamerou.


Teď si ale dáme prašan z netradiční POV Series. Ta je natáčena pouze pomocí kamer umístěných na helmě jezdce.


V prvním díle POV Series #1 jde zejména o spoustu dropů, pillows, triků a hlavně tuny prašanu. To vše v podání tria Duncan Adams, Tim McChesney a Antti Ollila.


V POV Series #2 se pěkně přiostřuje a z širokých plání se stávají uzounké kuloáry, do kterých je potřeba slaňovat. Přiznáme se, že při sledování jsme měli někdy pěkně nahnáno. No posuďte sami. V hlavních rolích Sam Anthamatten a John Collinson.


Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.