Nahrávám

Napiš pro vyhledání

BCB BROUMOV, Z.S pořádá 20.7.2019 již osmý ročník letních snowboard a freeski závodů ve víceúčelovém sportovním areálu BCB Koupálo Janovičky o věcné ceny a prize money 10 000 ,-

Závod se pojede formou jamu na dvou railech – 6m kink rail a 6m speed rail. Připraveny jsou věcné ceny od našich partnerů a prize money 10.000,-. Registrace SNB a SKI riders na místě.

Těšit se můžeš také na Pumptrack contest s legendou českého bikingu Michalem Marošim, dětská kola Beany k vyzkoušení, skimboard contest na pláži, minirampu, paddleboardy, slackline, trampolínu, balanceboardy, freestyle rap battle a na dalších mnoho odvětví sportu a zábavy.

Samozřejmostí je bar s alko i nealko nápoji a občerstvení.

Večerní afterparty bude opravdu nabitá. Máš se na co těšit.

V areálu je možnost stanování.

Vstupné:
předprodej 220,-
na místě od 10.00 250,-
na místě od 13.00 290,-
Děti do 12 let zdarma

Vstupenky je možno zakoupit na
https://www.smsticket.cz/vstupenky/17408-bcb-summer-jibbing-vol-8 nebo na Informačním centru Broumov

 

AFTERPARTY :

* DJ Roxtar * / REDBULL 3style Czech Winner
► 3. místo na DMC world championship 2014 v Londýně
► Finalista soutěže Talentamnia (https://talentmania.nova.cz).
► DJ titul Partyking 2010

* Zverina * ,
Slovenský hudobný umelec, ktorého hlavnou parketou je rap a freestyle. V 2018 vychádza čtvrté album s názvom „Mali Ste Sa Lepšie Učiť“. Zverky v súčasnosti koncertuje s Vecom, taktiež so Shomim rozbíjajú kluby so svojou freestyle show pod názvom Freestyle Assasins.

* Colectiv * ,
je jihočeský bard původem ze Sokolova, který po dlouhém cestování po světě došel až do Českých Budějovic, kde objevil svoji Jamajku. Zpíval od malička, ale poprvé se představil na posledním Reggae meetingu v roce 2010. Od té doby odehrál už nespočet koncertů a navštívil skoro každé české a slovenské pódium.

* KLUCI *
Broumovská kapela Kluci, byla založena v roce 2010. Stylem se pohybují okolo electro, rave, hip-hopu, kytarovek a punku. Kluci vyrostli na kapelách typu Beastie Boys, Sonic Youth, Chemical Brothers, Daft Punk, Does It Offend You, Yeah?, Hadouken, … Pódiový projev Kluků bývá velmi energický.
Vystoupili mimo jiné na RockForPeople ’12, Majáles Ústí nad Labem, Majáles Trutnov, … Jejich klip odvysílala hudební stanice Óčko.
Jestli sjíždíte electro a jste v míru s kytarovým bordelem, neměli byste s kapelou Kluci šlápnout vedle.
……….

 

Partneři akce: Snowpanic.cz – Freeski & longboard shop, Nugget, MEATFLY, Beany, HOBRA, growshop, Seedbank.cz, Bezvajglu.cz, Jägermeister, Freeride.cz SNOW, Freeskier.cz, NanDej, Old Town skate & street shop, Z-trade, Broumov, Obec Heřmánkovice, Shine, Joker Cider, Lutoma – Karel Franc, Naostrov, Cockajiné, Centrum Walzel

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek
Další článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.