Romance / The Collective

Share

14. 11. 2019 se v pražském kině Dlabačov uskuteční premiéra dvou nejočekávanějších freeski filmů letošní zimy – Romance / The Collective.

Vstupenky v prodeji zde: Prodej vstupenek

Prvním z promítaných filmů bude Romance od Level 1 Productions. Tato produkce nás během dvou dekád zásobovala tím nejlepším, co se ve světě extrémního lyžování odehrávalo. Snímkem Romance se s námi Level 1 Productions po 20 letech natáčení rozloučí. A rozhodně půjde o rozloučení ve velkém stylu. Těšit se můžeme na sjíždění prudkých žlebů, japonský prašan, streetové segmenty i nepřeberné množství technických a stylových triků. Level 1 Productions patří právem mezi špičku v produkci lyžařských filmů a jejich poslední snímek by si neměl nechat ujít žádný lyžařský fanoušek.

Poté bude následovat The Collective od Faction Skis. Firma Faction vyrábějící freestylové a freeridové lyže se rozhodla zviditelnit své jezdce a natáčet vlastní filmy. Na pomoc si přizvala zkušené kameramany a výsledek se může rovnat filmům od Level 1. Pro našince je The Collective o to zajímavější, že na jeho natáčení se podílel český kameraman Martin Bernard a před kamerou se v pár záběrech mihne i jeden z nejlepších českých freeskierů Daniel Hanka.

PROGRAM:
19:30 – 20:45 Romance – Level 1 Productions
20:45 – 21:15 Přestávka
21:15 – 22:00 The Collective – Faction Skis
(Do kina se prosím dostavte v předstihu, 19:30 začíná promítání.)

Fb událost najdeš zde