Kontakt

Share

Chceš se na něco zeptat? Rád bys s naším portálem spolupracoval? Máš super nápad na článek? Nebo nám prostě chceš jen něco napsat?

Určitě se ozvi! Většinu dotazů prosím směřuj na jsem@freeskier.cz nebo na ondra@freeskier.cz.

Petr Křivánek – zakladatel a hlavní boss

Ondra Beneš – šéfredaktor


Prodejna:
Kromě E-SHOPU máme i kamennou prodejnu.

Adresa prodejny:
Plzeňská 338, Praha – Řepy

Otevírací doba:
Pondělí–pátek: 14:00–19:00

Mapa:

REDAKTOŘI:

Tomáš Kroczek
Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu.
Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!


Matěj Hrabačka
Krušnohorec srdcem i duší . Lyžování je takový můj styl žití. Díky tomu jsem poznal plno skvělých freeskierů a freeriderů. Tady vám čas od času dám pár rad a třeba i nějakou tu inspiraci.

Marek Nejedlý
Na svahu jsem jako doma už od útlého věku. Branky jsem vystřídal za snowboard, ale poté se vrátil opět na lyže a nyní místo sjezdovek vyhledávám prašan a exotické destinace.

Daniel Bober

Propadl jsem skialpinismu. Kromě lyžování mě vždy bavila i turistika, horolezení a celkově pohyb v přírodě. Jakmile jsem objevil skialpinismus, okamžitě jsem mu propadl a od té doby se pohybuji po horách už jen na stoupacích pásech.

Pavel Pleskač
V první řadě je slušnost se představit. Jmenuju se Pavel Pleskač, pocházím ze severočeského Žatce a nejblíže to mám do Krušných hor. Lyžování mě spoustu naučilo a ovlivňuje můj život. Pokusím se ti zde předat zkušenost, inspiraci, nebo jen náhled do světa freeskingu, jak ho vidím já.

„Bav se lyžováním“