Snowpanic Freeski Camps 2021

Share

​Poblíž Mostu vyrostl nový letní tréninkový areál – Jumpark Matylda. A vypadá to, že v létě se dočkáme v Jumparku Matylda hned několika parádních akcí. Jako první nám do redakce přišla pozvánka na letní freeskiingové campy. Na co všechno se můžeš na campech těšit se dozvíš v oficiální pozvánce níže ⬇️.


Doraž na letní freeski campy zkusit nové triky do vody, poznat fajn lidi a nasát pohodovou atmosféru u vody pod vedením českého reprezentanta ve freeskiingu Šimona Bartíka a olympionika Maria Skály. Campy se budou konat v novém areálu Jumpark Matylda v Mostě, kde stojí nejlepší lyžařský skok do vody ve střední Evropě. V areálu je také profi trampolína a pvc trubka na jibové triky. Campy jsou určené pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. Kempeři se můžou těšit na ceny od Snowpanicu, Armada, Big Shock!, Saga Outerwear a Dakine.

Kdy:
1. Camp
17.-20. července 

2. Camp
7.-10. srpna 
(příjezd ráno před skákáním, odjezd odpoledne po skákání)

Kolik: 5600 Kč

Cena zahrnuje 4 dny skákání do vody, na trampolíně a další aktivity pod dohledem trenérů, ubytování 3 noci s polopenzí, každodenní videokoučink, profesionální foto a video výstupy, ceny od sponzorů.. Dopravu si každý zajišťuje sám, možnost domluvit spolujízdu.

Partneři kempu: Snowpanic, Armada, Dakine, BigShock!, Saga – Každý kemper si odveze cenu, ceníme progres a chuť se zlepšovat:)

Kde: Jumpark Matylda
Ubytování s polopenzí – www.hotel-sirak.hotel.cz 

Vybavení: Lyže (klidně starší a nemusí být nutně freestylové), helma, lyžáky, vesta a doporučujeme neopren. Kromě neoprénu je i možnost vybavení zapůjčit.

Přihlášení:
simonbartik@email.cz
instagram: @simon_bartik
+420722964589

Snowpanic Shop
Armada Skis
Dakine
Big Shock
Saga Outerwear