Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Chystáme zatím náš největší posezónní výprodej lyžařského vybavení. Těšit se můžes na nové i použité lyže, lyžařské boty, vázání, hůlky, brýle, nákrčníky a další doplňky. Na Výprodeji seženeš ale například i náhradní Marker brzdičky. Všechny věci budou zlevněny a některé dokonce až o 50 %. Tak neváhej a přijď se podívat, pokecat, poradit a nakoupit.

 

Kdy: 11. 4. 2018 od 16:00 do 20:00

Kde: Plzeňská 435/338, Praha (mapa)

Autem můžeš pohodlně zaparkovat v ulici Drahoňovského. Nejbližší zastávka MHD se jmenuje Bílý Beránek, ale většina spojů zastavuje u OC Řepy na zastávce Slánská. Odtud můžeš pokračovat ulicí Drahoňovského až přímo k Výprodeji.
Vstup na Výprodej bude z ulice Drahoňovského. Poté nastup do výtahu, který se bude nalézat hned po tvé pravé ruce a vyjeď do posledního patra. Zde již najdeš veškeré lyže a další vybavení.

Pozor, na Výprodeji budeme přijímat platbu pouze v HOTOVOSTI.

A co konkrétně na Výprodeji bude?
Například použité legendární lyžařské boty Salomon SPK již od 1999,-

 

 

 

 

Nové FullTilt lyžáky od 3499,-

 

 

 

 

Nové lyže od 3499,-

 

 

 

 

Použité lyže včetně vázání od 3499,-

 

 

 

 

A kromě toho také spousta lyží z letošních kolekcí, freestylové vázání Marker Griffon nebo Jester, špičkové „tech“ vázání Marker KingPin, hůlky Line, lyžařské brýle a další a další…

Sleduj náš FB a Instagram, kde budeme postupně přidávat jednotlivé produkty a aktuální informace o Výprodeji.

 

Přijď se přesvědčit osobně!

 

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.