Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Největší freeski událost v ČR se nezadržitělně blíží. Do Deštného se již sjíždějí jezdci z celého světa, aby mohli vyzkoušet skok a v pátek vše vypukne naplno!

Soldiers 2K20 – největší freeski závod na území ČR se letos pojede pod hlavičkou lyžařské federace FIS jako světové finále v Big Air!

Datum: 28. – 29. 2. 2020
Místo: Deštné v Orlických horách

Počasí zatím závodu vůbec nepřeje. Vysoké teploty a déšť kazí veškeré přípravy. Organizátoři se s tím však vypořádávají po svém… dopad skoku zakrývají plachtou, aby sníh tolik netál a odraz skoku postavili z lešení.

Věříme, že organizátoři vše zvládnou a Solders 2K20 bude velká show. Tomu napovídá i nevídaný seznam top světových jezdců. Jména jako Birk Ruud, Alex Hall, Jesper Tjäder či Nick Goepper nejsou vyjímkou. Na soupisce jsme dokonce zahlédli i jméno Henrik Harlaut, ale ten bohužel nakonec nepotvrdil účast. Mezi těmito světovými jezdci budeme mít i pár českých želízek v ohni, takže bude komu fandit. Závod pojede Matěj Švancer, Vojta Břeský, Štěpán Hudeček, Vojta Ševeček, Radek Palkoska a Honza Ferbr. Bohužel Šimon Bartík kvůli nedávnému zranění nenastoupí.

Ani tento rok nebude chybět bohatý hudební program. Takže i pokud celý víkend proprší, večer se ve stanu určitě zabavíš. Na pódiu vystoupí 13 kapel, interpretů a DJs. Přichystaný je mix rapu, elektra, hip hopu, funku a dalších žánrů od interpretů jako je například Yzomandias, Nik Tendo nebo Viktor Sheen.

My u Soldiers 2K20 samozřejmě nebudeme chybět, takže nezapomeň sledovat náš Instagram, kde tě budeme o celé akci průběžně informovat zejména pomocí Instastories.

Další informace nalezneš také na www.soldiers.cz

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.