Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Season edit neboli video, který jezdci zpravidla zveřejňují po skončení sezóny je takovým highlightem, ve kterém ukazují ty nejlepší triky. Úroveň freeskiingu se každým rokem zvyšuje a stejně tak i úroveň českých kluků.

Připravili jsme souhrnný přehled season editů českých freeskierů.

A začneme hned zostra! Triky Matěje Švancera jsou na světové úrovni, takže v jeho editu jsou double corky samozřejmostí a dočkáme se i triplů, 630 z railů a dalších šíleností.

Matěj Švancer

Štěpán Hudeček alias Speedy je další velká česká naděje. I tady čekej technicky náročné triky a taky spoustu stylu.

Štěpán Hudeček

Jako dalšího si dáme matadora české freeski scény Jirku Voláka (zde si můžeš přečíst rozhovor). Tohle je hodně speciální edit, protože tímto videem Jirka oznámil, že už s editama a hrocením nějakých těžších triků opravdu končí. Ale nikdy neříkej nikdy, takže třeba se dočkáme i příští rok…:).

Jirka Volák

Jirka Lafek se každým rokem hodně zlepšuje. Tuto sezónu mu bohužel předčasně ukončilo zranění kolene, takže neměl příležitost natočit svoje nejlepší triky. Jirka je aktuálně po operaci kolene a my mu přejeme brzké uzdravení a těšíme se, čím nás překvapí přístí rok.

Jirka Lafek

Tohle vlastně není season edit v právem slova smyslu. Ale jelikož jde také o sestřih nejlepších Vojtových triků za uplynulou sezónu, tak jsme video také zařadili do výběru. Tímto editem se Vojtovi podařilo probojovat do finále prestižního contestu Level 1 SuperUnknown.

Vojta Břeský – SuperUnknown

Těší nás, že Freeskier.cz může podporovat Štepána Hudečka, Jirku Voláka, Jirku Lafka i Vojtu Břeského v jejich progressu.
Máš i ty season edit, který bys rád zveřejnil? Neváhej nám ho poslat.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.