Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Ahoj Dědku, tak už se nám to všechno blíží, jak jdou přípravy na Krom Wars 2019?

Ahoj Fini, zatím z toho mám dobrý pocit:). Johny Pavliš mi představil nový plánovací program, tak mám pocit, že to nás i celou akci posunulo o kousek dál. Snad nepřijdou nějaké nečekané problémy.


Mapa areálu pro Krom Wars 2019

Jde zatím všechno podle plánu, nebo už jsi musel hasit nějaký problém?

Bylo trošku těžší nakopnout partu, ale teď bych řekl, že jedeme jako mašina! Všem bych moc rád poděkoval a to zejména mojí starý dobrý HDF crew (Rezoň, Fredy, Panda, Pláčo), ke které se postupem času se přidal Fil aka WOLF. Ten k sobě nabral tým AČP – asociace českých profesionálů, kde je Štivis, Báde, Sob, Pepiš … no už teď se těším, letos to bude střela.

Skok a wake z jednoho pohledu


Seženeme ještě lístky a jak? A kolik předpokládáš, že letos dorazí nadšenců?

Kamaráde já už raději nic neočekávám a jen se snažím ze sebe vymáčknout co nejvíce!
Něco okolo 3000 lidí by bylo super pro atmosféru i pro to koupaliště, ale uvidíme, jak si to sedne.
Lístky kupujte za 290,- v síti TICKETSTREAM, potom to půjde i na místě, ale pozor může být narváno, když vyjde počasí.

Jinak gratuluji k povedenému traileru na Krom Wars 2019, čí to byl nápad to takhle originálně natočit?

Hele vždy jsme dělali trailer s krásnýma holkama, letos tam sedí teda 2 nejkrásnější 🙂 moje žena Terča a láska ze všech největší Karolínka pojmenovaná po Goťákovi – jako #bozskakaja. No prostě už stárneme a chtěli jsme udělat trailer více pro normální lidi, který si taky zaslouží užít si tu akci jako mladí.

KROM WARS 2019 – Trailer from Martin Kaňůrek on Vimeo.
Dali jsme hlavy dohromady, Martin Kaňůrek hodil nápad, ten jsme rozvinuli a dotáhli do téhle podoby. Je tady ještě jeden trailer, od Prima COOL a ten je naopak dost SEXY:), tak si vyberte…

Čím budou letos Krom Wars unikátní a na co všechno se můžeme těšit?

Letos to bude jiné, pořád stejný formát, ale více zábavy. Ski a wake contest má nejvíc našlapaný riders list! Patrik Hanes na wejku a Matěj Švancer na freeski budou udávat směr:).

Koncerty přímo na koupališti ještě nikdy nebyly, na to se moc těším já. Rodinky s dětmi si to taky užijí, skákací hrady, jóga zdarma pro všechny (vemte sebou karimatky), lukostřelba, pinčeš, discogolf, beachvolejbal, fotbálky v cool zóně … no bude toho dost. Na párty to rozjede MUCHA, pak tam pustíme můj edit z loňské zimy a rozjedeme to u levého repráku s Majkem a Horácem!!!!

Máme se na co těšit

Letos se skládá riders list z velké části ze zahraničních jezdců, čím to je? Je to díky tvému pobytu v Innsbrucku?

Vždy jsem chtěl, aby to mělo úroveň a rád jsem zval jak českou špičku, tak zahraniční konkurenci. Celou sezónu se snažím oslovovat jezdce, které potkávám na kopci a se kterýma je mi dobře. Má to být o zábavě a jsem přesvědčený, že ten riders list bude lidi bavit.

Na jaký formát contestu se můžeme těšit a jaké triky podle tebe uvidíme?

Z kvalifikace vybereme 8 TOP jezdců, kteří se nalosují na sebe v pavouku. Vítěz kvaldy nahoru, druhý po kvaldě úplně dolů.
Následuje finále, kdy každý ve dvojici skočí 1.technický trik, načež ve 2.kole se budou skákat STYLOVÉ triky: na výběr bude z 180, 360, 540, 720, UNNATURAL, SINGLE FLIP. V případě nerozhodného stavu se pojede opět technický trik. Snad to bude fungovat, ale bude to sranda:)

Čeká nás už 5. ročník. Prozraď nám, který ročník se podle tebe zatím nejvíce povedl a proč?

Mě nejvíce bavil 3. ročník v Hulíně 2015. Měli jsme zkušenosti, osahali jsme si prostředí v roce 2013 a vše včetně počasí se povedlo. Tajně doufám, že ten letošní ročník překonám jak organizací, tak návštěvností a i úrovní ježdění.

Co je nejtěžší na uspořádání akcí tohoto typu? A co by jsi doporučil někomu, kdo chce s tímhle začít?

Vybrat dobrý tým, rozdělit role a nedělat všechno sám! Ne vše se mi daří na 100%, ale zlepšujeme se!

Přípravy na wake v plném proudu 

Určitě bude všechny zajímat, jestli budeme mít možnost se potkat a skvěle pobavit i na Krom Wars 2021?

To je ve hvězdách. Od 1. ročníku vždy říkáme, že je to poslední akce a dáváme vše do aktuálního ročníku! S Kájkou a na dálku to není lehké dát dohromady. Jsem rád, že na to pořád sponzoři slyší, za to jim i vám z Freeskier.cz patří velké DÍKY!

Dostáváme se k poslední otázce a určitě o tom taky přemýšlíš, nepustíš se i do nějaké zimní akce?

Já mám teď plán na zimu jiný a nad něčím takovým nepřemýšlím. Kluci chtějí v Deštné udělat Světák a za to jsem moc rád. Fandím jim a rád se přijedu podívat:). KROM WARS je pro mě možnost, jak se držet pořád v Kroměříži, kde část mého já stále ještě bydlí.

Díky moc za rozhovor a vidíme se 31. 8. v Kroměříží na Bajdě.
Chceš na závěr někomu poděkovat?

Nechci jmenovat, ale parta HDF pro mě je a bude vždy nejvíc!!!! Vám díky za rozhovor, bylo to moc fajn a všichni co to čtete, tak se na vás těšíme na KW.


Jestli chceš zažít tuhle super akci, kupuj lístky na TICKETSTREAM!


Medaile pro ty nejlepší

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.