Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Líbil se ti loňský film SLAV in America a letošní SLAV 2? Pokud chceš vidět i příští rok pokračování tohoto českého projektu, můžeš ho právě teď podpořit v kampani na HitHitu!

Šimon Bartík alias Šimba rozjel crowdfundingovou kampaň na portále HitHit. Přispívat, na nově vznikající film SLAV AND FRIENDS, můžeš již od 100 Kč a čeká na tebe za to spousta zajímavých odměn jako například ježdění se Šimbou, pozvání na předpremiéru filmu, nebo třeba lyže, vázání a další vybavení od partnerů projektu .

Kampaň zatím sklízí úspěch a za první 3 dny se vybralo již 44 % požadované částky. Chceš přispět na dobrou věc a podpořit tím freeski komunitu? Pak neváhejt a rovnou koukni HitHit.

O co jde

Slav and Friends je volné pokračování krátkých filmů Slav in Ameria a Slav 2 z produkce českého reprezentanta ve freeskiingu Šimona Bartíka. První díl nabídl pohled na jarní ježdění ve snowparcích v Californii a Coloradu, kam byl Šimon pozván na natáčení s legendární freeski produkcí Level 1. Slav 2 ukázal rozmanitější pohled na celou loňskou sezónu, většinou ve snowparcích, na závodech, ale nechyběla ani trocha prašanu nebo kreativní noční segment se speciálně upravenými neonovými lyžemi. Ve filmu se také objevila celá řada hostů, například výborní čeští freeskieři Daniel Hanka, Vojta Břeský nebo Matěj Švancer, ale i mezinárodní světoví rideři – vítěz Freeride World Tour Markus Eder, několikanásobný medailista z X Games Kai Mahler, mistr světa McRae Williams či vítěz U-rampy z X games Alex Ferreira. 

Oba dva krátké filmy jsou volně ke shlédnutí na internetu: 
Slav in America (2018)
Slav 2 (2019)

Slav and Friends bude volným pokračováním těchto dvou snímků. Koncept bude podobný – ukázat Vám pěkné lyžování, opět jak v podání domácích, tak zahraničních freeskierů, a zároveň nahlédnout trochu pod pokličku tohoto adrenalinového sportu a nasát atmosféru z lokací či cestování za sněhem.

Na podzim se pak můžete těšit na Freeski Premiere 3 – velkou lyžařskou i snowboardovou party, kterou organizuje Šimon společně s tvůrcem streetových videí Tomášem Kroczkem, kde bude k vidění nejen Slav and Friends, ale i další lyžařské filmy vytvořené českými lyžaři a snowboardisty. Vstup na akci byl a bude dobrovolný, takže se můžete těšit! Pokud Vás to zajímá, tak tady jsou reporty z ročníků 2018 a 2019.

Na co se vybrané peníze použijí?

Náklady na natáčení lyžařského videa jsou nemalé – cestování do vzdálenějších lokací, skipasy, filmová technika, ubytování, pohonné hmoty, . Na tyto výdaje by se použily vybrané peníze a pomohlo by to film zprofesionalizovat jak po jezdecké, tak i produkční úrovni, ukázat zajímavá místa jak u nás, tak i v zahraničí.

Co získám přispěním? 

Kromě fajn pocitu z přispění na dobrou věc mnoho zajímavých odměn od sponzorů Armada Skis, Saga Outerwear a Snowpanic Shopu – 2 páry lyží, lyžařské vázání, oblečení, doplňky, dárkové poukazy, trénování pod dohledem Šimona a pozvánku na podzimní premiéru v Praze. Každá koruna pomůže, předem díky všem přispěvatelům!

Co je cílem?

Vytvořit kvalitní a zábavný freeski film, prezentovat video na mezinárodní scéně, motivovat nové tváře k vyzkoušení freestylového lyžování, inspirovat k vytváření něčeho podobného a ztmelit komunitu na premiérových večírcích. 

Kdo jsme?

Autor a editor projektu Šimon Bartík je čtyřnásobný mistr ČR ve slopestylu, člen České reprezentace a freeski nadšenec. Mezi kameramany se řadí například Tomáš Hudini, člen uznávané produkce Separation Films či Martin Bernard z Fullface Productions. Další jezdci před kamerou budou například reprezentanti Vojta Břeský, Štěpán Hudeček, Matěj Švancer či nejznámější český freeskier Daniel Hanka a další řada zahraničních hostů.

Poděkování

Poděkování patří všem, kteří projekt podpoří nebo nasdílí na sociálních sítích. Velké díky patří také sponzorům, kteří poskytli do kampaně odměny – jmenovitě Armada Skis, Saga Outerwear a Snowpanic Shop.

Velký dík patří také BigShock!, Out Of Optics, Snowpanic a Svazu Lyžařů ČR, díky kterým může projekt vůbec vznikat.

Tags:

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.