Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Návrat snowparku Horní Mísečky

Od Honzy Balcara, kterej by se měl od nový sezony starat o znovu se tvořící park na Horních Mísečkách, nám dorazilo pár slov, co a jak.

BURTON SNOWPARK HORNÍ MÍSEČKY

Snowpark ve Špindlerově Mlýně našel své místo i v nadcházející sezoně! Po dvouleté odmlce se vrací na Horní Mísečky a doufejme, že na stálo a v lepším světle.  Vše je ve fázi řešení a nemá cenu pouštět se do rozepisování o tom, jak bude vypadat set-up, a jaké překážky budou umístěny na svahu. První „provizorní“ část snowparku by mohla vyrůst už na Vánoční prázdniny, což jistě ocení hlavně všichni lokálové.
Po Novém roce dorazí celkem zajímavá zásilka od známé firmy Schneestern a snowpark se bude rozšiřovat podél nově vybudované čtyř sedačkové lanovky.

Jak na skipass ? Nejlepší to mají držitelé czech skipassu nebo ti, co koupili v předprodeji sezonní kartu za 4990 Kč. Kdo celosezoní kartu nemá, nemusí smutnět a platit plnou cenu pernamentky. Stačí sledovat webové nebo facebookové stránky skiarealu , kde občas probíhají různé slevové akce.  (www.skiareal.cz/akce-seznam ).  Kdo by chtěl zavítat do snowparku v lednu, doporučiji využít:  karta v lednu za 490Kč za den. Speciální nabídka platí na celodenní skipasy zakoupené online v termínu od 15. 11. do 31. 12. 2017, využít je pak můžete od 8. 1. do 31. 1. 2018. -> ( www.gopass.cz ). Máš-li kartu ISIC, ITIC a SCHOLAR , můžeš uplatnit 20% slevu na 1 – 6 denní pernamentky.

Zde jsou ještě další slevy spojené s areálem (www.skiareal.cz/slevy-zima).

Přístě snad už více o set-upu a vizích ohledně celého snowparku, ale můžu slíbit, že bude větší a zábavnější. Překážku by si měl najít jak úplný začátečník, tak i pokročilý jezdec. Díky za pozornost a snad co nejdříve vypukne sezona, zima má našlápnuto dobře! klep, klep , klep.

Na závěr prozradím jednu věc  Můžete se těšit na tento most (viz. obrázek), který mají na Stubai.

Díky a seeya v zimě, Balcek! :))

Tags:
Autor článku - Tomáš Kroczek

Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu. Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!

  • 1
Další článek

1 Komentář

  1. Balcek 03/12/2017

    Snowpark bude v prostoru u vleku M2 – Hořec jako léta předtím a nově se rozšíří i podél 4 sedačkové lanovky 🙂

    Odpovědět

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.