Nahrávám

Napiš pro vyhledání

MČR – Pec pod Sněžkou

Blíží se vrchol letošní české závodní sezóny. Již tuto neděli (1. 4.2018) se v Peci pod Sněžkou uskuteční závěrečný závod O’neill Czech Freeski Tour – Mistrovství ČR ve freeski slopestyle.

 

Na první dubnový den je naplánováno Mistrovství ČR ve freeski slopestyle pod hlavičkou O´Neill Czech Freeski Tour 2018. Opět se pojede o prizemoney a hodnotné dary od partnerů – O´Neill, Adrex, Armada, Snowpanic.cz, Dakine a o dostatečný přísun energie se bude starat červený býček z Red Bullu!

 

Vypsány jsou následující kategorie v disciplíně freeski slopestyle:
Děti do 15-ti let
Juinoři 15-19 let
Muži
Ženy

Systém závodu:
Do závodu se může přihlásit jakýkoliv freeski jezdec bez ohledu na kvalitu ježdění v kategorích ženy, muži, junioři 15-19 let, děti, čímž chceme dosáhnout co největšího počtu účastníků. V každém závodu série získájí nejlepší krom cen také body do celkového pořadí, které bude vyhlášeno po poslední zastávce. Vítězové se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení a věcné ceny. Každý závod se pojede dva dny – na páteční dobrovolný trénink bude plynule navazovat hlavní závodní den – sobota. Setup snowparku v Peci pod Sněžkou bude obsahovat minimálně 2 překážky ( bedny, raily) a 2 skoky (každý skok 2 odrazy menší/větší) v lajně.

 

Harmonogram akce MČR 1.4.2018 Pec pod Sněžkou:
8:00 – 10:00 – registrace
9:00 – 9:50 trénink
9:50 – 10:00 – reshape + riders meeting
10:00 – 12:45 – kvalifikace – ženy, děti, muži
12:45 – 13:00 – reshape
13:30 – 14:30 – finale
15:00 – vyhlášení vítězů
Harmonogram se může měnit dle aktuálních povětrnostních podmínek.

Důležité informace:
Datum konání: 1.4.2018
Registrace: 8:00 – 10:00 Bull Bar
Místo konání: snowpark Pec pod Sněžkou / Javor
Startovné + permice: 500 Kč + 100 Kč záloha na dres
Přihláška: ke stažení zde
Web: czechfreeskitour.cz
Fb událost: zde
Za umístění na závodě MČR je dvojnásobný počet bodů do celkového pořadí tour.

 

Starší 18-ti let vyplní a podepíšou přihlášku na místě sami, mladší 18-ti let potřebují na místě podpis zákonného zástupce na přihlášku, bez podpisu zákonného zástupce se nelze závodu zúčastnit.

 

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.