Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Náš team rider Jirka Volák je i ve svých 37 letech k nezastavení a neustále nás překvapuje technicky náročnými triky ve snowparku. Nyní vydal závěrečný edit, který natáčel ve snowparcích Mayrhofen, Nordkette, Corvatsch a Hintertux. Střihu se ujal mladý Marc Czernich a výsledek stojí za to💥!
Jirka sice říká: „Tohle je opravdová tečka, další season edit už ode mne v 37 letech nečekejte.”, ale kdo Jirku trochu zná, tak stejně tuší, že další rok se máme opět na co těšit. Viď Jirko:)?

„Neměl jsem v plánu točit Edit, ale nakonec se to nějak zase sešlo😄. Triky jsem moc netlačil, ale do Slopestylu v Livignu mi chyběla pěkná right 900, tak jsem ji začal zkoušet trochu dopředu přes bio a když už jsem měl osu, tak jsem jednoho dne zkusil v Penkenu i right bio 10, což se povedlo a moc mě to potěšilo. Je těžké se do něčeho vetšího hecovat a posouvat to, obzvlášť když ti je 37 a máš kolem sebe partu mladých, za který jsi odpovědný a musíš je ještě přivézt domu😬. Každopádně jsem si lyžování užíval a sem tam něco natočil. Jeden mlaďák – Marc Czernich, kterého trénuju v tenise se mi nabídl, že by mi to sestříhal a výsledek je tady 👉.”

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.