Nahrávám

Napiš pro vyhledání

 

Partička SLVSH, která pořádá trickové souboje ,,freeskier proti freeskierovi“ (víc se o SLVSH battlech dozvíš zde) má na svědomí i další počin. Jmenuje se INSTABANGER. V něm je vybrán jeden freeskier, který má za úkol splnit jakýkoliv trick, který si pro něj lidé vymyslí. Funguje to tak, že na SLVSH Instagramu je vyhlášen jezdec, který se bude INSTABANGERU účastnit a kdokoliv má možnost do komentářů napsat trick a třeba i překážku, na které by daný trick chtěl vidět. Poté se SLVSH crew vypraví na hory a jezdec se snaží splnit co nejvíc tricků.

Někdy zůstává rozum stát nad zásobami tricků, které tahají z rukávu profi freeskieři.  Určitě mrkni třeba na Bobby Browna. Dát si jen tak triple backflip nebo switch double misty je docela úlet.

 

 

Všechny INSTABANGERs jsou skvělý. Proklikni se na SLVSH/Instabanger a napiš nám do komentáře, který se tobě líbí nejvíc. Nás bavil třeba Tom Wallisch svojí pretzel jízdou nebo cork 7 s roznožkou:).

 

—   Bav se lyžováním  —

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.