Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Největší freestylová hala v ČR prošla renovací. Nově vede vstup rovnou do prvního patra, kam se přesunula i recepce a bar. Bar se nyní nachází na „chill – out“ zóně, ze které je skvělý výhled na celou halu. Novinky nastaly i na sportovišti, rozšiřovala se foam-pitová jáma, u které přibyla velký čtvercová trampolína, měnilo se obložení a nově se přestavěl celý skok. Ten teď slouží všem kolečkovým sportům – kolo, brusle, skate, koloběžka. Novinkou jsou i speciální kolečkové lyže a snowboard. To ale není vše. Myslelo se i na děti a pro ně je vytvořena zcela nová zóna s menšími trampolínami, kladinou, slackline a dalšími atrakcemi.

Hala je sice již v provozu, ale né všechny sportoviště jsou funkční. A to je právě čas pro tebe, abys i ty pomohl dotáhnout Freestyle Kolbenku do úplného konce! Na Hithitu můžeš přispět téměř libovolnou částkou na nákup vybavení a dokončení všech sportovišť. Za přispění získáš například volný vstup či limitovanou kolekci oblečení. I my jsme se do projekty zapojili a jako jednu z odměn nabízíme pujčení lyží z Freeskier.cz.

Freestyle Kolbenka
Hithit

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.