Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Freestylové haly rostou jako houby po dešti. Kromě Freestyle Kolbenky, která se nachází v Praze v Kolbenově ulici se již zítra otevírá další hala v Ostravě a jedna hala také nově přibyla na Slovensku.

 

Freestyle Kolbenka – Otevřena 1,5 roku. Nachází se v Praze. Nabízí přes dvacítku trampolín, 2 lyžařské simulátory, skok do molitanu i umělou sjezdovku s překážkami. Kromě toho disponuje samozřejmě zázemím s wc, šatnou a barem.
www.freestylekolbenka.cz

Freestyle Kolbenka – Ostrava – Dnes (9.6.2017) otvírá druhá freestylová hala v ČR. Po Praze se Freestyle Kolbenka rozrostla do Ostravy. Název však zůstává stejný. V Ostravě budou chybět lyžařské simulátory i skok na lyže. Hala bude disponovat pouze trampolínami. Ale věřte, že na zábavě to nic neubere.
www.freestylekolbenka.cz/ostrava

Freestyle Kolbenka – Ostrava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangair – V neposlední řadě je tu freestylová hala na Slovensku nazvaná Hangair. Ta se má dle našich informací otevřít také velmi brzy. Nabízet bude prvotřídní trampolíny, skok vhodný pro lyže, snowboard, bmx, skate i in-line, dále malý skatepark a také místo pro gymnasty a parkouristy. Jednou ze specialit této haly je velká čtvercová trampolína.
www.hangair.sk

Hangair – Slovensko

 

 

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.