Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Jak jsme předesílali již na podzim, v kanadské Britské Kolumbii v posledních dvou sezónách vznikl film zachycující útěk z klasického střediska mimo dosah lanovek a rolb. Lyžování totiž neznamená pouze lanovky, polívky z bufetu a aprés-ski. Může vás zavát do dosud neobjevených míst, kde se musíte spolehnout jen na sebe a svoje kamarády.

Kuba Piňos

To přesně udělal náš českej Jakub Piňos aka Alternativa Media. Kratší moviečko ukazující právě rozdíly mezi jízdou v resortu a jízdou v backcountry natočil během posledních dvou sezon v Revelstoke a ty ho můžeš vidět právě teď!

Jakub Steklý

Mimo Kubu samotnýho se ve filmu objeví taky další český tváře jako je Jakub Steklý, se kterým jsi tady u nás mohl číst i rozhovor a Jonáš Kobr. Podstatnou část lyžařský party ale tvořej i zahraniční jména jako Daniel KennedyAndres RonWalter ScottIvan BrovkoBasile Bessire nebo Auguste Metille.

Auguste Metille

Za pět doláčů můžeš film vidět i stáhnout prostřednictvím VimeoOnDemand, tak nebuď držgrešle a supportuj českou tvorbu i za hranicema!

 

 

Tags:
Autor článku - Tomáš Kroczek

Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu. Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.