Nahrávám

Napiš pro vyhledání

FACE2FACE: Richard Brož x Zuzička Stromková

V dalším díle naší rubriky zavítáme poprvé za hranice za našimi východními sousedy na Slovensko, kde odpovídat bude asi nejznámnější osoba našeho sportu – účastnice nejen olympijských her, věčně usměvavá Zuzička Stromková.

 

Ahoj Zuzi, bez přemýšlení a z první. Který nejlepší okamžik tvé kariéry se ti hned vybaví?

Ahoj, asi účasť na X- Games, pre mňa to bol vždy sen a konečne sa mi ho podarilo v apríli splniť. Ale vážim si všetkého čo som doteraz mohla spoznať a prelyžovať.

 

Kdyby si mohla zpětně změnit v tvé kariéře nějaké rozhodnutí, nějakou věc. Našlo by se něco takového?

Asi by som nemenila nič, všetko má svoje súvislosti!

Jak by vypadala tvá vysněná jízda na závodech v parku, který byl začal double kinkem pokračoval 2 skokama za sebou a končil velkým cornerem?

double kink -270 in bs switch up 450 out, sw 540 safty, rodeo 10 mute a corner preletieť celý len tak s tailom až do lyžice 🙂Co se ti nejvíc líbí na Šumavě? 

Skvelí, dobroprajní a štedrí ľudia. Mám tu veľa kamošov a vždy sa rada vraciam 🙂 Milujem aj okoli tú prírodu a najlepšie spomienky mám pri výšľapoch a jazdení na Jizerní či v lete pri Čertovom jazere.

Tags:
Autor článku - Tomáš Kroczek

Čau, jsem Króča a moc rád lyžuju. Dokonce o tom sem tam i něco napíšu. Nejčastěji mě potkáš v parku u nás v Krkonoších, tak se vidíme na sněhu!

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.