Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Letošní zima se neúprosně blíží a do redakce nám začínají chodit upoutávky na jednotlivé akce. Jedna z těch nejvýznamnějších bude zcela jistě série závodů Czech Freeski Tour, o které přinášíme více informací přímo od pořadatele právě teď:

„V roce 2020 nebude chybět v kalendáři oblíbená série freeski závodů pod hlavičkou Svazu lyžařů ČR, online magazínu Freeride.cz/ski a za podpory partnerů jako například Freeskier.cz. Navštívíme opět dvě naše snowparkové stálice – Deštné v Orlických horách a Vítkovice v Krkonoších, kde se letos pojede FIS MČR. Máme velkou radost, že se nám letos poprvé podařilo dostat do Špindlerova Mlýna, kde se na legendárním skoku v průseku, pojede jedna ze zastávek CFT 2020. V jednání je ještě zastávka v Peci pod Sněžkou, jakmile budeme vědět rozhodnutí, potvrdíme.”

Termíny letošních závodů O’Neill Czech freeski tour 2020:

18. 1. 2020 Deštné v Orlických horách / Slopestyle / Český pohár
26. 1. 2020 Špindlerův Mlýn / Big Air / Český pohár
23. 2. 2020 Vítkovice v Krkonoších / Slopestyle / FIS MČR
14. 3. 2020 Pec pod Sněžkou / Slopestyle / Český pohár – zatím nepotvrzeno

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.