Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Letní mekka freeskierů, takhle by se dal shrnout BigAir.cz. Tréninkový areál se dvěma skoky do vody, trampolínou, minirampou, slackline i dalšími vychytávkami se otevřel již v roce 2003. Od té doby se zde uskutečnil nespočet campů a na skoku se vystřídali stovky freeskierů. BigAir se nachází v Novém Hrozenkově až na samotném východě naší republiky. I díky této poloze si jej oblíbili také slovenští a polští freeskieři.


Ještě na začátku léta to s budoucností BigAiru vypadalo bledě. Kvůli administrativním problémům měl po letošním sezóně BigAir končit. Nyní nám ale zakladatel Lukin Mikula potvrdil, že se blýská na lepší časy a že se možná  rozhodnutí obce změní. Doufejme, že se to nakonec podaří a BigAir bude i nadále letním domovem mnoha freeskierů.

Pro aktuální informace sledujte také BigAir.cz
Web
Facebook
Instagram
Přes léto je otevřeno denně.

 

 

Soutěž ukončena.

Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1
Předchozí článek

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.