Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Švédský lyžař Jesper Tjäder je známý svoji kreativitou a triky, nad kterými zůstává rozum stát.
Aby tomu nasadil korunu, rozhodl se, že se pustí do projektu UNRAILISTIC – vytvoří si soukromý snowparku plný nevšedních překážek, na kterých předvede triky, které ještě nikdo neviděl. A tenhle projekt se mu už před 4 lety podařilo uskutečnit na 100 %! No posuď sám…

Poté si dal pauzu, aby načerpal inspiraci. A na podzim roku 2019 vydal UNRAILISTIC 2! Delší raily, vyšší překážky, double flip s double hand dragem… no prostě ještě větší šílenost, než v původním Unrailistic.

Zajímá tě, jak takový projekt vzniká? Jak Jesper vymýšlí překážky, jak se připravuje na jednotlivé triky, jestli vše odjíždí na první pokus i jak probíhá samotné natáčení? Pak určitě doporučujeme BEHIND THE SCENES, kde se s Jesperem a celým teamem mrkneme do zákulisí Unrailistic 2.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.