Nahrávám

Napiš pro vyhledání

Tags: , ,

BCB Summer Jibbing

Máme tu pozvánku na letní jibbingový závod, který se bude konat již tento víkend.

Oficiální info od pořadatele:

Je tady 6. ročník letních snowboard a freeski závodů na Janovičkách u Broumova, který se bude konat v karnevalovém stylu HAWAI. Začátek akce je od 9.00 a závod od 14.00 se pojede formou jamu ve dvou kategoriích – snowboard a freeski o věcné ceny od našich partnerů a prizemoney 10 000 Kč. 

Pro všechny tady bude k vyzkoušení a zapůjčení slackline, mountainboardy, indoboardy, skimboarding, obří skluzavka s pěnou, bazének, stánek Beany s půjčováním kol pro děti, souteže pro diváky a spoustu dalšího ať se nenudíte! Nejlepší Hawaičan vyhraje 500Kč na baru a láhev Jägermeisteru !!
Samozřejmostí je nabitej bar s pivem a drinkama, spousta jídla a hlavně večerní afterparty kde zahrají 303 Východní Real, NVT Music, KLUCI, Alepak Ska, BLACKRIDERS, DJ SpinThatShit, DJ Crosscheck, beatbox session Rasty a Pigus, Powerstrangers

*** Spaní ve stanech nebo bez stanů kdekoliv na louce ***

Místo: Dolní stanice lyžařských vleků. Příjezdová, přístupová cesta a parkování bude vyznačeno na mapce.
Vstupné: 140 ,-

Těšíme se na Vás!

 

Další informace naleznete na FB stránce události.

Tags:
Autor článku - Ondra Beneš

Ve freeskiingu se pohybuju už pěknou řádku let. Objel jsem velké množství českých i zahraničních závodů, odcoachoval spoustu campů a objevoval se ve freeski filmech i časopisech. Freeskiing mě stále hrozně baví a jsem rád, že se s tebou mohu podělit o své zkušenosti, rady a tipy.

  • 1

Okomentuj tento článek

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.