Rip Curl Premiere Night 2018

Share

Po povedené Freeski Premiere na lodi Altenburg 1964 tu máme pozvánku na další podzimní freeski promítačku!

 

Tentokrát nepůjde čistě o freeski večírek, na programu bude totiž i surfové movie THE SEARCH BY MASON HO.

Nás ale samozřejmě zajímá hlavně ta lyžařská část o kterou se postará rakouský freerider Raphael Webhofera s jeho filmem SKI VACATION. Video je stopáží kratší, ale hodně zábavné. Takže i pokud nejsi freeridový fanda, tohle video si nenech ujít.

 

Kdy: 7. 12. 2018
Kde: Klubovna 2. patra (Dlouhá 37, Praha 1)
Čas: akce od 20:00, promítání od 22:30
Vstup: zdarma

 

Na akci bude i doprovodný program v podobě balančních desek Woodboards, legendárního Red Bull Saurus auta, tomboly o oblečení Rip Curl a s úderem půlnoci pak odstartuje pořádná afterparty. Oficiální info od pořadatele se všema informace najdeš pod plakátem.

 

 

Rip Curl Premiere Night 2018 přinese unikátní kombinaci oceánu a hor:

Legendární surfová a horská značka Rip Curl bude v pátek 7. prosince 2018 hostit v pražské Klubovně 2. patro premiérový večer, během kterého proběhne projekce dvou nových krátkých filmů, které vznikly v prostředí, které je značce nejbližší – u oceánu a v horách.

„Oba filmy mají úžasnou atmosféru. Surfový film diváky naladí na tu správnou vlnu a freeski film pobaví a inspiruje k výletu na hory…“uvedl zástupce firmy Rip Curl v České republiceJan Truhelkav reakci na dotaz, jak by filmy charakterizoval.

 

O jaké filmy jde?

Jako první proběhne projekce surf filmu THE SEARCH BY MASON HO, který nás zavede za těmi nejzajímavějšími místy a zážitky, které surfaři z Rip Curl teamu navštívili a zažili. Těšit se můžete na luxusní surfové záběry, na kterých kromě hlavního představitele a jednoho z nejlepších surfařů světa Masona Ho, uvidíte i další členy nekonečné výpravy za těmi nejlepšími vlnami na planetě.

 

Druhým filmem je nový počin rakouského lyžaře Raphaela Webhofera, který pochází z tyrolského Innsbrucku. Jeho film SKI VACATIONje stopáží rovněž kratší, o to víc je však plný legrace. Raphael se totiž, jakožto jeden z nejlepších freeride jezdců současnosti, rozhodl pojmout svůj nový film poněkud komediálně a zaručit tak, že o smích bude postaráno.

 

Kdy a kde akce proběhne?

Vstup na premiérový večer bude do Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1) od 20:00. Projekce filmů odstartuje ve 22:30. Doplňkový program poběží po celou dobu akce. Vyhlášení tomboly proběhne o půlnoci. Stejně tak i start afterparty.

 

Co se bude na akci dále dít?

Kromě projekce filmů se můžou návštěvníci těšit na Red Bull Saurusauto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou 2. patro a prvních 50 návštěvníků navíc hned po vstupu obdrží dárek od firmy Rip Curl. Dále bude pro všechny příchozí připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svůj balanc na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v celovečerní soutěži věcné ceny. Proběhne také tradiční tombola o oblečení značky Rip Curl. S úderem půlnoci pak odstartuje afterparty DJ Hlava.

 

Více informací:

Facebooková událost akce
Facebooková stránka českého zastoupení firmy Rip Curl
Instagram profil českého zastoupení firmy Rip Curl

 

Partneři akce:

Tornadoshop.cz, Red Bull, Woodboards

Mediální partneři:
Freeskier.cz, Freeride.cz/ski, Freeride.cz/snow, Surfr.cz, Boardmag.cz