Coolife Fest 2023

photo: Lukas Neasi

Share

V sobotu 27. května 2023 nabídne Smíchovská náplavka čtvrtý ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST. Na návštěvníky čeká našlapaný program v čele s exhibicemi reprezentantů a legend freeskiingu a snowboardingu, kteří předvedou své triky na velkém skoku uprostřed Vltavy. Po loňském kolosálním úspěchu u diváků nabídne program akce více prostoru zástupcům české i světové parašutistické špičky ve swoop freestyle, kteří předvedou dechberoucí triky v 80kilometrové rychlosti jen pár centimetrů nad hladinou řeky.

„COOLIFE FEST je nejmladším eventem z portfolia značky Prima COOL, který nabízí atraktivní koncept – propojuje hned několik populárních disciplín a přináší zábavu pro všechny milovníky freestylových sportů. Unikum v podobě MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy na jednom z nejoblíbenějších pražských míst letos ještě podtrhne daleko větší zapojení parašutistů, jejichž seskoky v loňském roce sklidily mohutný aplaus a rozezněly potleskem celou náplavku.“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a pořádající agentury SOLOOTIONS.

photo: Lukas Neasi

Exhibice si diváci mohou užít od 11:00 v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce. Celou akci mohou fanoušci sledovat také na sociálních sítích prostřednictvím živého streamu. Aktuální informace jsou k dispozici na Facebooku Prima COOL a Coolife.cz

Freeskier.cz samozřejmě také nebude na místě chybět se stánkem. Zastav se u nás pro sluneční brýle, tričko, nebo jen tak pokecat o lyžování.

photo: Lukas Neasi

Partnerem akce COOLIFE FEST je Radio SPIN, které posluchačům přináší nejvíc rapu v republice.

Akce se koná pod záštitou hlavního města Prahy.